Normy w badaniu echa serca

Witam W moim badaniu echo serca pojawiły się poraz pierwszy pewne wielkości których dotąd nie znałem . Są LAA PISA ERO VOL AOVIT DP/DT MAPSE RVIT PP TAPSE Proszę o podanie co one oznaczają oraz jakie są dla każdej z nich normy (od-do) pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu dokładnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa. Podczas wizyty zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości.