Nosicielstwo WZW typu B a możliwość przebadania się

Witam. Mam 22 lata, jako niemowle zostalam zarażona WZW B , od 13 roku zycia moje wyniki był dobre, jestem zdrowa ale nadal jestem nosicielem. Chciałabym sie przebadac czy wszystko jest nadal dobrze , sprawdzic winiki oraz przebadac wątrobe bo wiem ze ona tez na tym "cierpi" i prowadzi do marskocie wątroby. Nie wiem gdzie mam sie zgłosić do przychodni prywatnie ?? . prosze o pomoc !

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.