Nosowe mówienia po usunięciu migdałków podniebiennych

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Jutro mijają okrągłe 2 miesiące po moim usunięciu migdałków podniebiennych i wciąż nosuję. Co prawda mówię dużo lepiej niż 2 tyg. po zabiegu a nawet miesiąc niemniej jednak to jeszcze nie jest to. Mam problemy z wymowa. Byłem u foniatry dostałem skierowanie na elektrostymulacje podniebienia i wybieram się tam w przyszłym tyg. tylko czy to ma sens idąc w myśl dotychczasowych odpowiedzi? Oczywiście, że pójdę bo będę próbował wszystkiego, ale poprostu pytam.

Elektrostymulacja nie zaszkodzi, proszę się raczej nastawić że pomoże wtedy to będzie miało większy sens. Okres pooperacyjny czyli te dwa miesiące to wciąż nie jest długo. Z czasem powinno być lepiej. W ostateczności w przyszłości można coś poprawić operacyjnie...