Noszenie aparatu ortodontycznego a wykonanie zabiegu darsonwalizacji

Witam. Chcialbym się dowiedzieć, czy noszenie aparatu ortodontycznego, kosmetycznego, jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu darsonwalizacji? Czy jednak mozna go wykonac, np. omijajac okolice ust? Dziękuję z góry za odpowiedź

Witam serdecznie,
Aparat ortodontyczny jest podawany jako przeciwskazanie do zabiegu darsonwalizacji. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z osobą, która ma przeprowadzać ten zabieg - będzie w stanie udzielić najdokładniejszych informacji. Oczywiście z uwzględnieniem rodzaju aparatu oraz czy darsonwalizacja jest możliwa poza obszarem ust.