Noszenie okularów a pieczenie oczu

Witam odkad nosze nowe okulary czuje pieczenie w oku do tego wada wzrosla niewiem co robic boje sie ze przez mocniejsze okulary oczy jeszcze bardziej mnie beda piekly i calkowicie strace wzrok czasami stosuje krople ale wogole mi nie pomagaja czy oprocz kropli mozna cos stosowac i czy kupic mocniejsze okulary ?

Witam.prosze zbadac sie u lekarza okulisty.zmienil Pan okulary i zle sie czuje w nowych szklach.jezeli nie poprawi sie do 2 tygodni prosze zmienic szklo na slabsze.obecnie moze Pan lykac witamine A+E Capivit oraz tran.pozdrawiam