Noszenie opaski neoprenowej przed zabiegiem usunięcia torbieli

czy przed zabiegiem usuniecia torbieli pod kolanem mozna chodzic (jest wskazane?)w opasce neupronowej na kolano? strasznie dokucza czy to cos pomoze?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie jest zawsze zalecane, ale oczywiście może Pani. Nie wydaje mi się aby mogło to uśmierzyć ból. Skuteczniejsze są tabletki przeciwbólowe.

Pozdrawiam.

 Lek. Piotr Pilarski

Szanowny Panie - myślę że zabieg pomoże, nie ma co się męczyć.
Pozdrawiam serdecznie , dr n.med Wojciech Kawiorski,specjalista chirurg