Noszona bielizna a zmiany skórne

czesto np.od ramiaczek stanika robia mi sie krosty(wyglada to jak tradzik)jaka jest tego przyczyna i czym moge zabezpieczyc skore ? dziekuje

Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę nie widząc tych zmian. Jeżeli są tylko pod ramiączkami należy się zastanowić czy nie są pochodzenia alergicznego (materiał stanika, proszek do prania?).