Notoryczne zmęczenie, brak koncentracji i zanik pamięci krótkotrwałej - co to może być?

Poranne zmęczenie.. Otóż dzień w dzień, niezależnie od tego czy noc jest przespana czy nie, czuję zmęczenie. Największym problemem z tym związanym jest całkowity brak koncentracji, nawet na tym, co ktoś do mnie mówi, zaraz po tym najbardziej jest widoczny zanik pamięci krótkotrwałej, może nie całkowity, ale nawet żeby napić się szkółek na pamięć, muszę zapisywać w notatniku. Chodzi mi generalnie o uczucie zamulonej głowy i uczucie kompletnego oderwania od otaczającego mnie świata, no i naturalnie, nie ma dla mnie czasu i miejsca, w którym nie zasnę, mogę spać wszędzie.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mało napisał Pan o sobie...
Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi na co dzień?
Od jakiego czasu występują niepokojące Pana symptomy?

Zalecałabym Panu, by zacząć od osobistej/kontrolnej/wstępnej
konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o ewentualnym postępowaniu diagnostycznym (po wstępnym rozpoznaniu).

Z przesłaniem dla Pana serdeczności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605