Nowa relacja przy depresji

mam pytanie zmagam sie z deppresja,o ktorej dopiero dzisiaj sie wstepnie dowiedzialam od psychologa,jestem w trakcie nowej relacji,czy powinnam to zatrzymac i poczekac az wyzdrowieje,nie chce nikogo krzywdzic,stracilam meza ,popelnil 7 lat temu samobojstwo,nie wiem jak mam sie zachowac wobec nowego partnera

Witam,
Wszystko zależy od tego jak pani czuje się w tej nowej relacji. Jeśli jest to osoba, której może pani zaufać, to myślę, że należałoby tą relację rozwijać a nie kończyć. Być może jest to ta właściwa osoba :)
Pozdrawiam