Nowe guzki przy chorobie wieku młodzieńczego

Pomocy!Mam 39 lat od miesiąca biorę morfinę.Jestem po operacji 3 dyskopatii C4-C7.Jeden implant jest do ponownej operacji,ponieważ się obluzował.Bolą mnie kark,prawa ręka i plecy pod łopatkami.Drętwieją 3 palce ręki.W 2010 r.MNR odcinka piersiowego wykazało 2 niewielkie wypukliny i mały guzek Schmorla.Teraz na zwykłym RTG te guzki są na wszystkich kręgach piersiowych.Podobno jest to choroba wieku młodzieńczego,więc jakim cudem pojawiają się nowe guzki?Co można zrobić,żeby nie bolało???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości są tak silne, że wymaga Pani morfiny, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą neurochirurgiem, który w oparciu o znajomość szczegółowych danych klinicznych odpowie na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.