Nowe metody walki z łysieniem

Witam mam pytanie czy na rynku pojawiły się już jakieś nowe metody walki z łysieniem androgenowym bo aktualne metody są poprstu śmieszne i przestarzałe (finasteryd i minoxidil) Kamil pozdrawiam.

Wszystkie dostępne kuracje- czy miejscowe czy doustne- działają wtedy, kiedy są stosowane i wówczas prowadzą do zmniejszonego wypadania włosów. W czasie odstawienia preparatu problem nasilonego wypadania może znów nawrócić...

Na Pana miejscu udałabym się do dermatologa, który dobierze odpowiednią kurację. Może Pan również stosować kuracje w postaci odżywek i szamponów przeciw wypadaniu włosów dostępne w aptekach (najlepiej te, które są zarezerwowane dla mężczyzn).