Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nowe szwy po korekcie uszu

Witam!Moje pytanie to prosba o porade do chirurga plastycznego.Ponad 10 miesiecy temu przeszlam korekte uszu.Pierwsze szwy zostaly mi zdjete 7 dni po zabiegu.Ale zostaly jeszcze jedne nie rozpuszczalne,ktore mialy byc zdjete po miesiacu.Gdy minelo1,5 miesiaca chcialam je zdjac to p doktor zakazal mi jeszcze zdejmowac bo stwierdzil ze mozna je zdjac dopiero po roku.Wydaje mi sie ze to zle bo minal juz prawie rok i one mi sie wrosly.Czy na nowo musze miec rozcinane i znowu zakladane nowe szwy?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Szanowna Pani,
Dziwne. Wszystkie znane metody plastyki uszu nie zakładają tak długiego trzymania szwów, czy operował Panią chirurg plastyczny?
Gdyż tylko odpowiednia wiedza i kompetencje pozwalają na wykonywanie operacji plastycznych a nie tylko same chęci.
Zapraszam do kontaktu
poprzez stronę www.drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety