Nowoczesne metody precyzyjnego niszczenia złośliwych komórek nowotworu prostaty

Dziękuję za odpowiedzi na pytanie o przyczyny krwinkomoczu w przypadku nowotworu złośliwego prostaty i w związku z tym chciałbym zapytać, czy w moim przypadku możliwe jest całkowite wyleczenie choroby ( mam już prawie 66 lat) tym bardziej, że aplikowany lek Diphereline SR 11,25 prawdopodobnie może być stosowany do trzech lat.Ostatnio usłyszałem o nowoczesnych metodach precyzyjnego niszczenia złośliwych komórek nowotworu prostaty,jednak nie mam na ten temat żadnej wiedzy . Pozdrawiam

Lek. Artur Jeliński Urolog

Slyyszalem o uzyciu lasera do leczenia raka stercza ale nie posiadem wiekszej wiedzy na ten temat, Jezli jsta pan leczny hormoneterapia to mozliwe ze ze upana postac raka jest bardziej zaansowana. W takim przypadku proponuje sie pacientom RTG terapie proponuje udac ise do onkologa radioterapeuty-do okologa nie trzeba skierowania nalezy wziasc ze soba kopie dokumentacji medycznej ptwierdzajacej raka stercza -przedewszyskim wynika badania hispatz bipsji stercza