Nowotwór dróg żółciowych u 63-latka

Umojego wuja ,wiek 63lata stwierdzono raka dróg żółciowych(prawdopodobnie)bo od 1,5 tyg pobytu w szpitalu nie została podana diagnoza.W tym czasie wuja zżółkł,bilirubina na poziomie 30-40,przenieślismy go do innego szpitala na zrobienie protezy ujścia dróg zółciowych.zrobiono kolejna tomografie i nie podano rokowań,wuja się żle czuje ,dużo podsypia jest anemiczny ale nic z tym nie robia od kolejnych 3dni.co zrobic,planujemy go przenieśc do Warszawy do Kliniki,czy operacja jest mozliwa?Paweł

Nie znam rozpoznania ani stopnia zaawansowania choroby , jak więc mogę odpowiedzieć na odległość czy operacja jest możliwa??? zż