Nowotwór jelita z przerzutami do węzłów i wątroby

Moja mama cierpi na nowotwor jelita z przerzutami do wezlow i watroby. Wiem ze stan jej jest bardzo ciezki.Bardzo cierpi bol jest tak silny ze leki nie pomagaja (plastry morfina ) Wizyta u onkologa jest odlegla lekarz rodzinny juz nie umie pomoc. Gdzie szukac pomocy?

Niech lekarz rodzinny skonsultuje się (choćby tel.) z onkologiem i poradzi się co może jeszcze przepisać mocniejszego , poza tym istnieją poradnie p/bólowe, zż