Nowotwór piersi a zastosowanie chemioterapii

Witam. Obecnie choruje na raka piersi NG3. Wynik hist-pat Er 30% TS-4/8,Pr 0% TS-0,8 Her2-ujemny, Ki-40%. Przeszłam amputację piersi gdzie wynik patomorfologiczny wykazał brak utkania nowotworowego oraz brak przerzutów do węzłów wartowniczych. Zastosowano u mnie chemioterapię AC i chciałam się dowiedzieć dlaczego chemioterapia została u mnie zastosowana jeżeli nie było komórek nowotworowych oraz jakie może być rokowanie w takiej sytuacji?

Leczenie w całości ustalane jest na podstawie danych. które konsylium otrzymało jeszcze przed rozpoczęciem. W tej chwili nie zmienia się stopnia zaawansowania. Lekarze ustalili je i prowadzi się je z celem Pani wyleczenia.

Za mało wiem o przebiegu Pani choroby , aby móc autorytatywnie odpowiedzieć! Podejrzewam , że lekarz "nie zabrał Pani z ulicy" i odjął pierś , lecz przedtem na jakiejś podstawie podjął decyzję o swoim postępowaniu! Nic Pani o tym nie pisze! Podejrzewam , że było postawione rozpoznanie przed odjęciem piersi i na tej podstawie jest chemioterapia. PROSZĘ WYJAŚNIĆ TE SPRAWY Z LEKARZEM PROWADZĄCYM!!! zż