Nowotwór ucha środkowego, narządów układu oddechowego i klatki piersiowej

Witam prosze o interpretacje diagnozy lekarskiej . Nowotwor o niepewnym lub nieznanym charakterze ucha srodkowego, narzadow ukladu oddechowego i klatki piersiowej oplucna. Dodam ze rozpoznanie raka płuc u mojej mamy wykryli jako pierwszego. Mam w zwiazku z tym pytanie .Czy moga to byc przezuty z pluca do ucha srodkowego i ukladu oddechowego? i skad sie bierze rak ucha srodkowego ? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nieznany i niepewny charakter nowotworu nie pozwala na ustalenie, czy był to nowotwór złośliwy, czy łagodny. W związku z tym nie można ustalić, czy ew. jeden z nich był ogniskiem pierwotnym, a pozostałe przerzutami, czy też opisane zmiany są niezależnymi nowotworami.