Nowotwór wrzecionowatokomórkowy, guz krezki i guz trzustki

nowotwor wrzecionowatokomórkowy o umiarkowanym stopniu atypii, gdzie i jak leczyć, guz krezki, guz nie odstaje od głowy trzustki, uciska watrobe, jelito cienkie,aorte,nerke i watrobe, jest nieoperacyjny.Jakie są inne metody leczenia bo czekam już ponad miesiąc aż szpital coś zacznie działać a tu dalej nic. Ubytek 30 kg morfina wykanczaja mój organizm organizm.bez przerzutow .ogólnie w dobrej formie poza bólami,wyniki wporzadku jak na taki ubytek masy.Otwarty jednak guz bardzo unerwiony nieopera

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że nie możliwe jest leczenie operacyjne guza radykalnie dlatego w oparciu o badanie histo-patologiczne należy ustalić możliwy schemat leczenia farmakologicznego lub naświetlania guza. Można rozważyć paliatywną operację usunięcia części guza w celu zmniejszenia ogniska pierwotnego co może zwiększyć szansę leczenia.

Za mało wiem o chorobie , aby móc coś konkretnego odpowiedzieć! Proponuję udać się na konsultacje do Uniwersytetu Medycznego!!! zż