Nowotwór złośliwy i guzki w nadnerczu a przerzuty

Witam. U mamy stwierdzono nowotwór złośliwy jakie są rokowania tej choroby? I moje pytanie następne czy dwa guzki w nadnerczu są oznaką przerzutów czy może być to zupełnie coś innego? Dziękuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie napisała Pani o jaki nowotwór chodzi. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zna Pani historię i stan kliniczny i będzie w stanie udzielić szczegółowych informacji. Pozdrawiam.

Jaki nowotwór??? W jakim stopniu zaawansowania??? Jak mogę odpowiedzieć nie wiedząc nic o chorobie??? Na wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści , którzy postawili rozpoznanie! zż