Nowotwór złośliwy pęcherzyka żółciowego

witam. U mojego taty zdiagnozowano nowotwór złośliwy pęcherzyka żółciowego. Adenocarcinoma vesicae felleae.G2 [M-8140/3], Inflitratio carcinomatosa focalis peritonei [M-8010/3],Hyalinisatio et calcificatio parietis (mat.I, II)[M 50060],Fragmentum infiltrationis adenocarcinomatis (mat III). Tate zakwalifikowano na leczenie chemioterapią oraz 51.872 endoskopowo wprowadzono protezę metalową samosprężalną niepokrywaną 4cm do przewodu zółciowego i dodatkowo do wnętrza stenów protezę plastikową 15cm Tata mimo protezowania często gorączkuje, wzrasta poziom bilirubiny, w wpisie wcześniejszym napisałam o protezowaniu taty, po ktorym ta bilirubina wzrosła do 18 mg/dl. wynik usg wykazał: wątroba nie powiększona, z poszerzonymi przewodami żółciowymi do 10mm w obydwu płatach. Stan po cholecystektomii. Ż.wrotna nieposzerzona.Trzustka ozatartych granicach, wydaje sie powiekszona w obrębie głowy i trzonu,bez cech płynu w otoczeniu . Przewód Wirsunga nieposzerzony.Śledziona w normie, nerki również. Duże naczynia jam brzusznej o świetle prawidłowym. moje pyt.brzmi skąd te nawroty nagłe gorączki i żółtaczki mechanicznej, skoro przewody są protezowane,a wątroba choć nie znam się, wydaje się, ze jest ok. U taty również stwierdzona 1,5 tyg temu zakrzepice kończyny lewej. nasi lekarze mówią ze nic wiecej zrobić nie mogą, a jeśli bilirubina jest pow. 1, tacie nie można podać chemii.proszę o odp.moje zap

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości co do słuszności decyzji lekarza prowadzącego proszę zasięgnąć opinii innego specjalisty podczas bezpośredniej wizyty.