Nowotwór złośliwy piersi Hormonozal

Mam 36 lat i 2,5 roku temu zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi. Hormonozal. Przeszłam operację, chemię4x AC oraz radioterapię. Leczenie to zakończyłam w2013, następnie ustalono, że mam brać Nolvadex D oraz Zoladex 3,6. Biorę regularnie do dnia dzisiejszego. Niestety, mimo starań, przytyłam i chciałabym schudnąć. Wiem, że najzdrowsze jest racjonalne odżywianie oraz ruch, jednak chciałam zapytać, czy te działania mogę wesprzeć piperyną?czy nie wchodzi w interakcje z lekami, które biorę.

Jail lekarz zaleciłbym skupienie się jednak na odpowiednim leczeniu dietetycznym i włączeniu odpowiedniej dawki ruchu. Inne wspomaganie nie zastąpi racjonalnego dostarczania i zużywania kalorii.