Nowotwór złośliwy tarczycy i usunięcie przyswojaka

Witam!Moja mama lat 68 ogólnie schorowana(cukrzyca,niedowidzenie,zylaki) od roku ma zdiagnozowany nowotwór złośliwy tarczycy(1cm,brodawkowaty).Dodatkowo na nadnerczu przyzwojaka 7-cm.Pod koniec grudnia czeka ją operacja nadnercza.Czy jest możliwość usunięcia przyzwojaka metodą Nano Knife,Cyber Knife itp. aby uniknąć ryzyka powikłań jakie niesie operacja i sama cukrzyca?Mama leczy się w Gliwicach.

Witam , proszę omówić ten temat z onkologami zajmującymi się leczeniem pacjentki w Gliwicach!!! Ps.są tam bbb.dobrzy specjaliści i zapewne wybiorą najlepszą drogę postępowania leczniczego!!! z.żurawski