Nowotwór złośliwy tkanek miękkich

Dobry wieczór choruje od 3lat na nowotwór złośliwy tkanek miękkich C49,9 jestem po operacjach radioterapii a teraz w trakcie chemii dzisiaj wzięłam 36 raz w tygodniu miałam tomografy kontrolne i wszystkie jak jeden ta sama wielkość nic a nic się nie zmienia pocieszające że nie rośnie.Jakie mam rokowania że wyzdrowieje i kile mogę tej chemii brać bo nic mi nie mówią dostaje (dexsorubicyn)15mg tak zwana czerwona.Dziękuje

Nie znam rodzaju nowotworu bo nr C49,9 obejmuje dość szeroką i mało sprecyzowaną ich grupę. Na wszystkie pytania JEST ZOBOWIĄZANY odpowiedzieć onkolog prowadzący , zż