Nowotwór złośliwy żołądka i rokowania

Witam Przesyłam dokumentacje medyczną taty. Proszę powiedzieć, jakie są rokowania, czy można jeszcze coś zrobić? Rozpoznanie współistniejące: KOD ICD-10:C16.9 Rozpoznanie: Nowotwór złośliwy żołądka - żołądek, nie określony, Rak żołądka o typie adenocarcinoma G3. Stan po 6 cyklach CHTH indukcyjnej według schematu FLOFOX-4. Rozpoznanie zasadnicze: KOD ICD-10: C16.2: nowotwór złośliwy żołądka - trzon żołądka. leczenie: laparotomia zwiadowcza. ICD9 54.4 - Wycięcie/zniszczenie tkanek otrzewnej.

Ostatnie zdanie w opisie chyba jest mylnie przepisane! Rokowanie jest b.poważne - proszę je szczegółowo omówić z operatorem , zż