Nowy cykl plastrów a możliwość ciąży

Witam, od 28.09 do 12.10 bralam Fromilid Uno 500 mg oraz Klacid uno. Stosuję plastry evra. Nowy cykl rozpoczelam 19.10. (Dzisiaj przykleilam 2. plaster). Do niepelnego stosunku doszlo 19 oraz 24.10 Czy ciaza jest mozliwa? Dodam ze teraz od 24 biore takze urofuraginum, z powodu infekcji. Oraz, ze czuje iz dzialanie evry jest za male. Tzn, podczas mycia nie wyczuwam zgęstniałego śluzu przy koncu szyjki macicy..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna występować pełna ochrona przed ciążą. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.