Nowy ząb w dziąśle na RTG

zrobiłam zdjecie rtg uzebienia i okazalo sie ze tam gdzie nie mam trojki ,w dziasle jest nowy zab (polozony na skos)jego koncowka zeba zahaczyla sie o jedynke i dwojke , nie stac mnie na aparat:(.. a boje sie ze w przyszlosci moge miec powazne problemy . szkoda ze nie moge pokazac zdjecia rtg ,bylo by mi prosciej wytlumaczyc problem,Pozdrawiam Patrycja 24lata

Zdjęcia może Pani umieścić na jakiejś witrynie internetowej i wpisać w pytanie link do niej. W przypadku zatrzymanego kła, którey zahacza o jedynkę i dwójkę powinno się wykonać tomografię stożkową 3D tego rejonu. Tylko wtedy można dokładnie określić położenie zatrzymanego zęba i ewentualną możliwość jego sprowadzenia. Pozdrawiam