Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nowy związek matki a pogorszenie relacji z córką

Mieszkamrazem z mama mlodszasiostra iojczymem w BelgiiOd tego czasu moje relacje z mama siepogorszyly albo sie do siebie nieodzywamy lub sie ocos klocimy3 latatemu rodzice sie rozstali mama znalazlachlopaka ktorego nielubilysmy z siostraPo dwoch latach sie rozstala znalazla chlopakaBelga lubiegoPrzez ostatnirok matka wracala dodomu21 ija zajmowalam sie siostra, a sama czytalam Traktuje mnie jakdziecko, a jak cos zlezrobie to jak dorosly.Ostatnowychodza wieczoramiZnow zostaje zsiostra mnieto boli
ponad rok temu

Czy depresja jest chorobą śmiertelną?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Jest przyczyną wielu przykrych dolegliwości, czy jednak może doprowadzić do śmierci? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Witam serdecznie, Rozumiem, że jest Ci przykro, że mama nie poświęca Ci tyle czasu, ile byś chciała. Moim zdaniem powinnaś o tym powiedzieć mamie. Po prostu porozmawiaj z nią szczerze, powiedz jej o swoich uczuciach - tylko na spokojnie, bez złości i oskarżeń. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry,

Porozmawiaj, proszę z Mamą na spokojnie i szczerze i zakomunikuj Mamie, że nie wyrażasz zgody na taki stan rzeczy i że masz również swoje potrzeby i prawo do bycia Córką Mamy, a nie Mamą dla swojej Siostry.

Możesz skorzystać ze wskazówek i pomocy, z informacyjnego telefonu zaufania 116 111, który jest bezpłatny, czynny od pon. do soboty , od 12.00-20.00.

Z przesłaniem tego, czego Ci najbardziej potrzeba, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy