Nowy związek po śmierci byłego partnera

Witam ! mam pewien problem , kilka miesięcy temu zginął mój chłopak w wypadku samochodowym. Wiadomo bardzo to przeżyłam zresztą chyba jak wszyscy inni. Obecnie mam nowego partnera,jednak znajomi moi jak i byłego chłopaka mają ogromne pretensje,że zbyt szybko znalazłam sobie drugą połówkę. Oczywiście nie jest to zbyt przyjemne, niektórzy potrafią to zrozumieć,ale większość uważa,że jest to nieodpowiednie. Źle się z tym czuje , może powinnam rzeczywiście przez jakiś czas być sama.

Witam,
strata bliskiej osoby jest bolesna. Ludzie różnie sobie z nią radzą jak również różny jest okres żałoby. Jeżeli związała się Pani z kimś tylko dlatego by nie być sama, to nie jest to dobre rozwiązanie. Jeżeli jednak spotkała Pani kogoś odpowiedniego dla siebie, istnieje między Wami uczucie, to nie warto przejmować się opiniami innych. To jest Pani życie i Pani jest odpowiedzialna za swoje szczęście. Nie można pozwolić, by inni ingerowali w tak prywatne sprawy.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza