Nudności a silna bolesność w klatce piersiowej

Od dwóch tyg cierpię na nudności, ostatnio zaczeły się nasilać, nie jestem wstanie chodzić, podnosić rąk do gory bez nudności i wymiotów po których czuje silny ból w klatce piersiowej, do tego doszedł silny głód w nocy budze się z głodu i gdy nie zjem jest mi niedobrze bardzo czesto boli mnie głowa, zawroty, napady gorąca i bardzo szybko sie meczę ...co to moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

Podłoże tego typu objawów może wynikać z wielu powodów. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,