Nudności bez wymiotów oraz żółte stolce
Mecza mnie nudnosci bez wymiotow. Rok temu mialam bolalo mnie jelito grube/luzne zolte stolce ze sluzem.Obecnie sie duzo poprawilo,tylko czasami zdarzaja sie zolte stolce. Bardzo martwia mnie fusowate stolce, tzn ze w nim znajduja sie tak jakby ziarenka maku. Martwie sie, ze to moze byc krwawienie z ukl.pokarm. Badania obrazowe mialam robione w marcy (TK), wyszlo ok tylko duzo gazow w jelicie. Czy jest mozliwosc, ze to cos powaznego,nawet jesli bole ustapily? Martwie sie, ze to cos z nowotworem

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane przez Panią "ziarenka maku" mogą mieć wiele przyczyn. Mogą być to bowiem niestrawione resztki pokarmu, fragmenty pasożytów i wiele innych. Zdecydowanie wskazana jest dokładniejsza diagnostyka. Przede wszystkim proszę zatem wykonać badanie w kierunku krwi utajonej w kale oraz klasyczne badanie kału.