Nudności, ból brzucha i ucisk w gardle jako wynik stresu

Rano i wieczorem doskwierają mi nudności, czuje jakby coś przewracało mi się w żołądku, boli mnie brzuch, mam wrażenie że w gardle mam jakąś gule ! Dolegliwości te utrzymują się już 4 dzień. Czy może być to spowodowane stresem? Czy chodzi o zupełnie coś innego?

Witaj
Dolegliwości , które opisujesz mogą ale nie muszą być wynikiem stresu. jednak aby potrafić sobie poradzić z sytuacjami stresowymi i zdiagnozować to co się z Tobą dzieje powinnaś umówić się na wizytę u psychologa w swojej okolicy. Może to także nie być związane ze stresem , ale psycholog poradzi gdzie możesz się udać, pozdrawiam.