Nudności, ból brzucha i uczucie kłucia serca a grypa jelitowa

Od jakiegoś czasu źle się czuję. Jakiś miesiąc temu miałam grypę jelitową ( bardzo źle ją przeszłam, z 10 razy wymioty ,biegunka, silny ból brzucha,gorączka) Po dwóch dniach objawy przeszły ale po tygodniu znów wróciły lecz trochę mniejsze. Od tego czasu co chwila źle się czuję.Mam bardzo słabą odporność, jak nie gardło to katar, zatoki i ból głowy.Od kilku dni jest mi cały czas niedobrze, boli mnie brzuch(tak choćby jajniki) i kłuje wokół serca. Dodam ,że leczę się na tarczycę. Co to może być?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Konieczne jest aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne i usg jamy brzusznej. Wskazana jest także kontrola hormonów tarczycy.