Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nudności, ból głowy i problemy z koncentracją po przyjmowaniu leku przeciwbólowego Advil

Mam 24 lata mieszkam w usa. Od okolo 4-5 miesiecy codziennie biore advil na poczatku zaczelo sie od 4-6 tbletek ostatnio 3 tyg biore 20 dziennie.Tydzien meczyly mnie wymioty wiec 2 dni temu moj chlopak zakazal mi sporzywania tylu lekow i w ciagu tych 2dni wzielam okolo 7 tabletek co nic mi nie dalo poniewaz mam ogromne bole glowy, nie potrafie na niczym sie skoncentrowac mam ciagle nudnosci i bardzo zly chumor.Czy to uszkodzilo moj organizm? W przeszlosci palilam heroine od 3 lat jestem czysta.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Depresja w chorobach neurologicznych

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej są wynikiem zatrucia ibuprofenem, czyli składnikiem leku Advil. Zdecydowanie proszę odstawić lek i pilnie skonsultować się z lekarzem!

0

Dzień Doby Pani,

Najwyraźniej koszty zażywania przez Panią leku były zbyt wysokie...

Z mojej strony zachęcałabym do podjęcia terapii.

Z serdecznymi pozdrowieniami, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy