Nudności, ból głowy i problemy z koncentracją po przyjmowaniu leku przeciwbólowego Advil

Mam 24 lata mieszkam w usa. Od okolo 4-5 miesiecy codziennie biore advil na poczatku zaczelo sie od 4-6 tbletek ostatnio 3 tyg biore 20 dziennie.Tydzien meczyly mnie wymioty wiec 2 dni temu moj chlopak zakazal mi sporzywania tylu lekow i w ciagu tych 2dni wzielam okolo 7 tabletek co nic mi nie dalo poniewaz mam ogromne bole glowy, nie potrafie na niczym sie skoncentrowac mam ciagle nudnosci i bardzo zly chumor.Czy to uszkodzilo moj organizm? W przeszlosci palilam heroine od 3 lat jestem czysta.

Najwyraźniej koszty zażywania przez Panią leku były zbyt wysokie...

Z mojej strony zachęcałabym do podjęcia terapii.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com