Nudności, ból piersi i śluz - czy mogę być w ciąży?

Witam. Karmię syna piersią prawie 3 lata. I teraz z mężem staramy się i córkę. Współżycie było od 23-25 z finalem ale dni płodne zaczynały się u mnie 26. Po 12 dniach od tego przez 4 dni miał nudności , bolały mnie piersi .Od dwóch dni pojawił się u mnie,śluz biały, żółty i przezroczysty . Czy jest szansa ma ciążę?

Jest szansa, jednak podane objawy nie są wystarczające do jej stwierdzenia, potrzebne jest badanie ginekologiczne. Propouję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.