Nudności, bolące piersi a ciąża

prosze o rade mam 20 lat i tak 14.01 miałm jajeczkowania tydzien później 21.01 zaczelam miec nudnosci, bolące piersi, zaczełam byc senna, i mam podwyszona temperature, dziś dostałam plamienie (brązowe) a spodziewana miesiaczke powinam dostac 28.01 czy ja mogę być w ciąży.? Proszę o pomoc, nie wiem co sie dzieje.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub pomiar beta hCG w surowicy krwi. Tylko wtedy będzie można mieć większą pewność.