Nudności, brak apetytu i wodnisty stolec

Witam. Od jakiegoś tygodnia mam problemy z brzuchem. Zaczęło sie od dwudniowych nudności po sylwestrowej nocy, poczatkowo myślałam ze to kac ale pojawił sie tez wodny jasny stolec około 2-3 razy, brak apetytu, odbijanie, wzięty brzuch, trochę twardy. Oprócz tego wyczuwam delikatny bol w środkowej górnej części przy uciskaniu. Po zjedzeniu mam uczucie pełności. Wykluczam ciąże ponieważ mam okres od 3.01.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję na wszelki wypadek wykonać test ciążowy. Poza tym udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć