Nudności, brak apetytu, nadmierne pocenie się

od roku cały czas czuje sie przeziebiony tz. Tak jak człowiek czuje się przed grypa lamanie w kościach nudnosci brak apetytu jak jem to wszystko mi rosnie w buzi raz sie poce raz mi zimno nic mi sie nie chce najlepiej jak bym caly dzień przelezal w lozlu przez ten caly okres biore co dziennie jakies tabletki przeciw grypi jak nie polopiryne to gripex teraflu i inne mowie to mojej lekarce wiec co jakis cza mam badania krwi moczu ekg ale wyniki sa dobre i na tym sie kończy prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.