Nudności, dreszcze, senność, zawroty głowy

Czuje sie jakbym brala narkotyki mimo ze nigdy ich nie brala. Zle sie czuje. Ciagle jestem spiaca mimo ze sie wysypiam, mam nudnosci dreszcze, kreci mi sie w glowie. Dlaczego?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie Pani pomóc, ponieważ zgłaszane przez Panią dolegliwości są mało specyficzne.