Nudności, drżenie brody i policzków, czasami trudności z mową

Witam serdecznie mam pytanie ok miesiąca temu miałem badanie tk głowy które nic nie wykazało ,neurolog też nic nie znalazł, wyniki też ok, boli mnie głowa , występują nudności, drżenie brody i policzków, czasami trudności z mową i chęć łzawienia z obydwu oczu. Dodam jeszcze, że jestem ospały i nic za bardzo nie chce mi się robić. Co to może być (nerwica,stres,migrena inny przypadek) , co można jeszcze zrobić, aby zdiagnozować przyczynę bądź gdzie się udać pozdrawiam serdecznie.Dziękuje.

Witam serdecznie,
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
jak Pan to przeczyta zrozumie Pan, że to prawdopodobnie nerwica, wywołana kumulacjęą distresu. Dlatego radziłbym zapisać się do psychoterapeuty specjalizującego się w tej tematyce. Jednocześnie jednak sprawdziłbym sobie poziom wapinia i magnezu w organiźmie i wykonał rozszerzone badanie krwi.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Należy wykonać badania podstawowe, poziom hormonów tarczycy zastosować magnez + B6, spać co najmniej 6 godziń odżywiać się wartościowo, pozdrawiam.