Nudności i biegunka a Salmonelloza

W niedzielę ok. 16 zjadłam loda, który bardzo szybko rozpuszczał się w kubeczku. Tego samego dnia po 22 dostałam ostrej biegunki. W nocy cały czas odczuwałam nudności, a teraz do tego nie mogę jeść, wszystko mnie boli, mam stan podgorączkowy, ostry ból całej jamy brzusznej. Nudności nie ustępują, biegunki nie ma po Laremidzie. Bardzo chce mi się pić, mam suche usta i język. Czy to może być Salmonelloza ? Czy przyjmą mnie na SORze ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie ustąpiły proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.