Nudności i bóle brzucha przy stosowaniu Lesinelle

ja biore lesinelle od 3 miesiecy, wlasnie zaczelam w niedziele czwarty blister a w sobote (statni dzien krwawienia z odstawienia) odbylam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia. Od niedzieli, kiedy zaczelam brac tabletki zgodnie z planem czuje nudnosci, bol brzucha, czasami klucie w jajnikach...czy to moze byc cos niepokojącego? Czy byla mozliwosc zapłodnienia? przez 3 mies. stosowania nie pominelam zadnej tabletki, max odchylenie trwalo ok 2 h od sredniego czasu przyjmowania tabletek...

witam,
antykoncepcja nie jest metodą 100%; ryzyko ciąży jest minimalne, ale jest.
Może warto zrobić przerwę na kilka miesięcy jeżeli ma Pani działania niepożądane tabletek.