Nudnosci i bóle głowy po odstawieniu Setaloftu

Od pol roku bralam Setaloft 50mg przez 2tyg po 25mg,odstawilam lekarz zalecil. Od tamtej pory czyli od 6Dni mam nudności bol i zawroty glowy. Co robic? Jak sobie pomoc? Zlizaja sie swieta a ja nie mam na nic sily. Prosze o rade..

Aleksander Ropielewski

Nie wiem z jakich wskazań przyjmowała Pani preparat sertraliny. W takiej sytuacji zdecydowanie sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ odstawienie leku nastąpiło zbyt wcześnie lub zbyt szybko. Nie jestem w stanie jednak tego stwierdzić jednoznacznie bez przeprowadzenia badania przedmiotowego.