Nudności i bóle żołądka w 8. tygodniu ciąży

Witam! Mam takie male ale wazne pytanie: Jestem w 8 tyg ciazy i od 3 tygodni straszne nudnosci.na poczatku wymiotowalam przez tydzien 4 razy dziennie.teraz obecnie staram sie nie wymiotowac Lecz problem polega na tym ze nawet lezac boli mnie zoladek,kiedy poszlam i sie zmusilam do wymiotow okazalo sie ze nie mam czym wymiotowac ale przez to zolzoladek mniej mnie bolal.testowalam juz wszystkiego(chyba). Czy mozecie jakos mi pomoc? Prosze bo ja nawet na spacer nie moge wyjsc bo od rrazu wymiotuj

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie zglosic sie dolekarza prowadzacego ciąże, po badaniu bedzie ,mozna okreslic odpowiednei dalsze postepowanie.