Nudności i odbijanie powietrzem

Witam. Moim problemem są nudności i odbijanie się powietrzem. Męczy mnie to od około miesiąca. Miałam robioną gastroskopię, która nic nie wykryła, nie mam żadnych pasożytów ani bakterii HP. Badanie USG również nic nie wykryło. W szpitalu spędziłam 2 tygodnie, nie udzielono mi pomocy. Badania krwi i moczu jak u zdrowego człowieka. Sprawy ginekologiczne w jak najlepszym porządku, brak ciąży. Dieta nie pomaga. Moje objawy przeszkadzają mi w przygotowaniach do matury. Proszę o pomoc..

Dzień dobry,

Jaką dietę Pani stosowała?
Wskazana jest dieta łatwostrawna - http://portal.abczdrowie.pl/dieta-lekkostrawna.
Proszę nie pić napojów gazowanych.
Czasem odbijanie może być spowodowane nietolerancją pokarmową - proszę na jakiś czas 1-2 tygodnie wyeliminować gluten - pszenica, żyto, jęczmień i spożywać posiłki wolno, oraz wypijać podczas posiłków około 1 szklanki płynów - herbata zielona, mięta, dziurawiec, rumianek.