Nudności i złe samopoczucie a przewlekłe zapalenie migdałków

Nudności i złe samopoczucie a przewlekłe zapalenie migdałków. Pisałam ostatnio, że mam nudności od dłuższego czasu.Wcześniej myślałam, że to od nieuregulowanych hormonów, ponieważ przechodziłam poporodowe zapalenie tarczycy. W tej chwili hormony są unormowane, a ja nadal źle się czuję. Jestem osłabiona, senna i mam nudności. Nie wymiotuję. Zdiagnozowano u mnie przewlekłe zapalenie migdałków i skierowano na zabieg. Termin zabiegu na 22 lipiec 2019 r. Doszedł teraz reumatyczny ból lewej ręki pod pachą, opuchnięte lewe kolano i węzeł chłonny przy lewym uchu. Gardło cały czas zaczerwienione i czasem spływa po nim wydzielina. Zrobiłam ASO, które ma wartość 70. Jestem już bezradna. Nie wiem czy moje samopoczucie to wina migdałków czy czegoś innego. Zaczęłam pracę z której musiałam zrezygnować. Do tego mam małe dziecko, którym nie mam siły się zajmować. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i jak sadze wykonać podstawowe badania z krwi