Nudności, mroczki przed oczami a leki przeciwbólowe

Witam! Od ponad 2 tyg uskarzam się lekarzowi na bóle głowy,nudności oraz mroczki przed oczami. Ból promieniuje od karku do potylicy. Przepisał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne na kilka godzin ból ustaje. Lekarz zlecił rtg odcinka szyjnego. I tu moje pytanie w opisie rtg jest nieprawidłowa krzywizna - kyfoza szyjna, co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Może oznaczać chorobę zwyrodnieniową. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.