Nudności, mroczki przed oczami a leki przeciwbólowe
Witam! Od ponad 2 tyg uskarzam się lekarzowi na bóle głowy,nudności oraz mroczki przed oczami. Ból promieniuje od karku do potylicy. Przepisał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne na kilka godzin ból ustaje. Lekarz zlecił rtg odcinka szyjnego. I tu moje pytanie w opisie rtg jest nieprawidłowa krzywizna - kyfoza szyjna, co to oznacza?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Może oznaczać chorobę zwyrodnieniową. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.