Nudności, uczucie przelewania w jamie brzusznej i kolka jelitowa

Witam. Od kilku dni mam nudności, uczucie przelewania w jamie brzusznej, kolki w różnych częściach brzucha i uczucie gniecenia z prawej górnej strony nadbrzusza-takie, że czasami przeszkadza mi firzbina od biusztonosza . Aplikuję sobie sama: espumisan, od wczoraj esentiale forte i piję napar z siemienia lnianego, no-spa nie pomaga. Proszę o informacje, co z tym robić. Dziękuję i pozdrawiam. Urszula

Marta Mielniczuk

Na podstawie opisanych objawów bardzo ciężko postawić jednoznaczną diagnozę. Radziłabym wizytę u lekarza POZ, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania zadecyduje o dalszym postępowaniu i ewentualnej diagnostyce. Pozdrawiam.