Nudności, wymioty a zapalenie pęcherza moczowego

24 lutego wymioty, przez kilka dni nudności. Po tygodniu zapalenie pęcherza i pochwy , nudności i 37°C Po kilku dniach od dobrego samopoczucia znów nudności i stan podgoraczkowy do 37.5°C Teraz znów po 2 tyg. Dobrego samopoczucia wróciły nudności z nasilonym bólem gardła i kaszlem. Temperatura w okolicach 38°. Ból pod lewym zebrem od czasu do czasu-wystepowal juz od miesiąca. Piecze skóra na plecach także sporadycznie. Ból gardła zaczął się już prawie 2 miesiące temu

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Może być wiele jednostek chorobowych objawiających się powyższymi objawami. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.