Nudności, wymioty, bóle brzucha, ssanie w żołądku

Od pewnego czasu zawsze rano źle się czuję tz:mam nudności,wymioty,bóle brzucha,ssanie w żołądku. Niedawno w kale zauważyłem coś co przypominało naskórek było białawe raz okrągłe innym prostokątne,mój lekarz rodzinny powiedział,że to tasiemiec,zapisał mi zentel który brałem przez 3 dni. Czuję różnice jednak niewielką w kale nadal pojawia się naskórek,a dodatkowo doszły wzdęcia,którym towarzyszy biała wydzielina z odbytu. Czy to może mieć związek z tasiemcem,czy to wina tych tabletek?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem niepełnej eliminacji tasiemca. Jeśli będą się utrzymywały koniczne będzie powtórzenie kuracji za 3 tygodnie.