Nudności, wymioty i zmęczenie

Witam , Od pewnego czasu bardzo zle się czuje.Trwa to jakieś 2 miesiące.Występują u mnie nudności wymioty,jestem cały czas zmęczona,Do tego mam okropne bóle kości i brzucha .Morfologia została wykonana podwyższona są tylko Lym norma do 4,0 u mnie 4,4.Tsh również mam podwyższone wynosi 21.098 norma 4,0 do tego witamina D 19.0 u mnie norma 30,0.Dodam,ze pól roku temu urodziłam dziecko i dalej karmie piersią.I tu moje pytanie czy moje złe samopoczucie i wyniki mogą wpłynąć na dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do endokrynologa. Badania wskazują na niedoczynność tarczycy. Jeżeli endokrynologa nie można się dostać w krótkim czasie to jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub ginekologa.